رفتن به بالا
تلفن : 031-33800019 - 09131190067

درباره شرکت


شرکت همکار تولید سلامت  بال گسترده ای از سنگ و ابزار سنگ  است که در اوایل دهه 1383  تاسیس شده است .

 

( ما در مرکز ایران در شهر اصفهان  هستیم )

 

ما دائماً  به سمت یک شرکت متمرکز بر مشتری در حال پیشرفت هستیم. چشم انداز این شرکت در دو زمینه

 

1- تهیه سنگ مرمر و گرانیت مورد نظر در زمان مقرر با قیمت رقابتی است.

 

تمرکز اصلی ما این است که با ارائه کیفیت عالی محصول ، نیاز مشتری را تأمین کنیم.

 

2- ما ابزار و ماشین آلات تولید و فراوری و نصب سنگ را از بهترین برندها از سراسر دنیا  جهت عرضه به مشتریان برای فرآوری انواع سنگ  جمع آوری کرده ایم .

 

ما با استفاده از جدیدترین فن آوری که توسط نیروی انسانی متخصص و مجرب اداره می شود ، واز ظرفیت تولید بزرگی اطمینان می دهیم و این امکان را برای ما فراهم می کند که سریع و کارآمد به یک بازار ملی و بین المللی پاسخ دهیم

 

محصولات اصلی ما  در زمینه سنگ بلوک ها ، انواع سنگ  برش خورده برای کاربردهای مختلف داخلی و خارجی ( روکش دیوار ، کفپوش ، و غیره ... )  در طیف گسترده ای می باشد. و در زمینه ابزار سنگ  محصولات ما بر گرفته از بهترین برندها  از سراسر دنیا مناسب برای فرآوری و نصب انواع سنگ می باشد .

 

ما در حال حاضرمحصولاتمان  را به سراسر دنیا صادر می کنیم و  بالاترین استانداردهای کیفیت را رعایت می کنیم.

 

در مورد طیف گسترده ای از محصولات  ما اطلاعات کسب کنید. ما درمورد هرگونه سؤال درباره سنگ ایده آل برای پروژه شما در اختیار شما هستیم. اگربهترین ها را می خواهید ، ما بهترین ها را به شما ارائه می دهیم.

 

با ترکیب تجربه و استفاده از فرآیندهای تولیدی مدرن و انعطاف پذیر ، ما پاسخی مؤثر و رقابتی را برای متنوع ترین پروژه ها تضمین می کنیم.

 

چرا ما را انتخاب کنید :

 

ویژگی سفارشی سازی چیزی است که ما را متفاوت می کند. برای دستیابی به سنگ طبیعی و ابزار سنگ مورد نیاز در شکل ، اندازه و ضخامت مورد نظر می توانید به ما برسید.

 

"ما در زمان موعود تحویل می دهیم"

 

ما این توانایی را داریم که خواسته های مشتری را برآورده کنیم و محصولات را به صورت دقیق به مشتری تحویل دهیم. ما به تحویل به موقع ومطابق با سفارش  اعتقاد داریم  که رضایت مشتری  را بالا می برد.

 

تجلیل از 15 سال تجارت ، در طی آن ما  قدرت و رشد پایداری را  کسب کرده ایم .