رفتن به بالا
تلفن : 031-33800019 - 09131190067

منحصر به فرد ترین مشخصه سنگ ها این است که به صورت طبیعی یک ماده اعجاب انگیز هستند و در هر دکوراسیونی می توان از آن ها استفاده کرد، چه  طراحی به سبک مدرن، چه سنتی و حتی در طراحی های هنری. دلایل زیادی برای اینکه چرا طراحان دکوراسیون داخلی از مواد طبیعی خوششان می آید، وجود دارد. ظاهر طبیعی و از جنس زمین بودن آن، نگهداری آسان، انعطاف در استفاده، مناسب و دوست دار محیط زیست بودن، عایق صدا بودن و بسیاری از ویژگی های دیگر، سنگ را در قرن بیست و یکم  تبدیل به یکی از مصالح اصلی در دکوراسیون داخلی نموده است. در این بخش قصد داریم تا به معرفی یک ویلای زیبا که توسط شرکت Steven Harris Architects ساخته شده است بپردازیم و در این ویلا تمامی امکانات و بخش های مختلف با استفاده از سنگ طبیعی تشکیل شده است تا دکوراسیون داخلی چشم نواز و سرشار از زیبایی و شکوه ایجاد شود، .نمای خارجی این ویلا شبیه به یک قلعه قدیمی است که در بالای یک تپه قرار گرفته ولی دکوراسیون داخلی آن یک ویلای مدرن و خلاقانه است که از مبلمان مدرن، نورپردازی و رنگ آمیزی فوق العاده بهره می برد.

دکوراسیون داخلی با سنگ

دکوراسیون داخلی با سنگ

دکوراسیون داخلی با سنگ

این ویلا دارای  فضای نشیمنی بزرگ، بسیار روشن، شادی بخش و آرامش بخش است. با داشتن پنجره های زیاد و مناظر فوق العاده، این اتاق تبدیل به یک مکان بسیار مناسب برای وقت گذرانی شده است. این اتاق این مزیت را دارد که از آن می توان در روز های گرم و یا سرد استفاده کرد. پنجره ها اجازه می دهند تا در تابستان هوای خنک داخل اتاق شود و شومینه سنگی در زمستان اتاق را گرم می کند.

دکوراسیون داخلی با سنگ

در این خانه شگفت انگیز پیچ و تاب اسرار آمیز و جذابی وجود دارد.  با بالا رفتن از پله ها به یک گوشه می رسیم که در آن مبلمان راحت همراه با ترکیب رنگ های ملایم وجود دارد. طراح دکوراسیون برای تکمیل کف، دیوارها و سقف سنگی از دیگر مصالحی همچون فلز و شیشه نیز استفاده نموده و رنگ به کار رفته در دیوار و صندلی ها زیبایی خاصی به این فضای کوچک بخشیده است.

دکوراسیون داخلی با سنگ

یک اتاق خواب ساده با دیوارهایی به رنگ ملایم و یک چشم انداز بی نظیر از دنیای بیرون، می تواند تبدیل به یک اتاق فوق العاده شود. سادگی طبیعت ، همراه با طراحی به دور از افراط این فضا، خود می تواند به تنهایی گویای زیبایی این اتاق باشد.

دکوراسیون داخلی با سنگ

دکوراسیون داخلی با سنگ

یک حمام کامل یک حس شکوه و در عین حال راحتی را به شما القا می کند.

دکوراسیون داخلی با سنگ

محیط این اتاق نشیمن یک احساس مدرن بودن را به شما القاء می کند. به صورت های مختلفی الگوهای رنگی متفاوت و غیر عادی همدیگر را تکمیل کرده اند و در کنار مبلمان سفید و برخی از مواد مانند چرم و مرمریت ظاهری زیبا به اتاق نشیمن بخشیده اند.

دکوراسیون داخلی با سنگ

یک پلکان سنگی در فضای آشپزخانه ایجاد شده است. این فضا به علت تزئین شدن با طرح های مختلف دارای یک طیف رنگی می باشد. برای مثال دیوار ها، روی میزها، و صندلی ها همه از طیف های نزدیک به رنگ بژ طلایی می باشند و لوستر های زیبا یک درخشش و تلالو خاصی را به فضا افزوده اند.

دکوراسیون داخلی با سنگ

دکوراسیون داخلی با سنگ

دکوراسیون داخلی با سنگ

این بسیار جالب و هیجان انگیز است که چگونه استفاده از سنگ طبیعی در دکوراسیون داخلی می تواند حال و هوای یک اتاق را تغییر دهد و به آن وقار و کمال گرایی مدرن ببخشد. چرا از سنگ برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟ خب، این یک ماده فوق العاده است که می تواند یک ظاهر با شکوه به دکوراسیون منزلمان ببخشد به طوریکه هیچ ماده دیگری نمی تواند.

دکوراسیون داخلی با سنگ